×

Dizel Elektrojen Grubu Genel Teknik Şartnamesi ETP Webinar Gerçekleştirildi !Dizel Elektrojen Grubu Genel Teknik Şartnamesi

ETP Webinar
Gerçekleştirildi! 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız Yüksek Fen Kurulumuz ile  çok uzun zamandır   devam eden çalışmalarımız, toplantılarımız  ve   sektörel olarak  yapılan toplantılar, alınan görüşler   sonrasında; güncel standartlar ve  teknolojik gelişmeler doğrultusunda düzenlenmiş  " Dizel Elektrojen Grubu  Genel Teknik Şartnamesi " 23 Aralık 2020 tarihinde resmi gazetede (R.G. No: 31343)  yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. 

Aşağıda linki bulunan bu şartname yapı sektörümüzde  ilgili güncel standartlar   doğrultusunda düzenlenmiş , can  güvenliği, yangın güvenliği  açısından   çok önemli bir şartnamedir.

Şartname için lütfen tıklayınız. 

Şartname ile ilgili ETP webinarımız 17.03.2021 Çarşamba saat 11:00-12:30 arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mız Yüksek Fen Kurulundan Sn. Murat Uzunbel, ETP  Dizel Jeneratör Grupları Çalışma Grubumuz Lideri Sn. Avni Turcihan , ETP Dizel Elektrojen Çalışma Grubu Üyelerimiz Sn. Samet Bekiroğlu, Sn. Erol Sayan, Sn.  Ali Deha Ayaz tarafından Sn. Sabri Günaydın moderatörlüğünde  gerçekleştirilmiştir. Sn. Sabri Günaydın  açılış konuşmasında  yapı sektörümüzde  ilgili güncel standartlar   doğrultusunda düzenlenmiş , can  güvenliği, yangın güvenliği  açısından   çok önemli  bu şartname ile ilgili   "Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız   Yüksek Fen Kurulu Başkanı Sn. Ertan Yetim’e , bu çalışmada  Bakanlığımızda önder olan   Sn. Murat Uzunbel’e ,  Bakanlığımızda bu çalışmaya emeği  geçenlere , “ETP  ETP Dizel Elektrojen  Çalışma Grubumuz üyelerine;  "  Ülkemiz ve sektörümüz için standartlar doğrultusundaki değerli yaklaşımları  ve görüşleri için  içtenlikle teşekkür etmiştir. 

İlk konuşma Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız Yüksek Fen Kurulu 'muzdan Sn. Murat Uzunbel tarafından gerçekleştirilmiş olup , Sn. Murat Uzunbel  Yüksek Fen Kurulumuz Teknik Şartname çalışmalarına esas olan yönetmelik ve kararnamelerin maddelerini , şartname çalışmaların nasıl yapıldığını  ve  tüm şartname çalışmalarının güncel teknolojik gelişmeler ve ilgili güncel  standartlar doğrultusunda   olmasının önemini vurgulamıştır. 
Daha sonra  Sn. Avni Turcihan , Sn. Samet Bekiroğlu,  Sn. Ali DehaAyaz, Sn. Erol Sayan  şartname ile ilgili  sunumlarını gerçekleştirmişlerdir. 
Webinarın son  bölümünde  katılımcıların tüm soruları   Sn. Sabri Günaydın  moderatörlüğünde Sn. Murat Uzunbel , Sn. Avni Turcihan, Sn. Samet Bekiroğlu,  Sn. Ali DehaAyaz, Sn. Erol Sayan   tarafından cevaplanmıştır. 
ETP Webinar sunumları için aşağıdaki linkleri tıklamanızı rica ederiz. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  Yüksek Fen Kurulu  Sn. Murat Uzunbel'in sunumu için lütfen tıklayınız. 

ETP Sn. Avni Turcihan, Sn. Samet Bekiroğlu,  Sn. Ali DehaAyaz, Sn. Erol Sayan sunumları için lütfen tıklayınız. 

ETP Webinarımızı ETP Youtube kanalımızdan izlemek için lütfen tıklayınız. 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt