×

Hakkımızda

Ülkemizde mühendislik kavramına gerekli değerin ve önemin verilmemesinin sonuçları ortadadır. Bunun en büyük nedeni güncel standartlar doğrultusunda mühendislik yapılmaması, mühendislik gereklerinin yerine getirilmemesi ve güncel standartlar doğrultusunda olmayan yönetmeliklerdir. 2015 Haziran ayında açılan Elektrik Tesisat Portalı’mızın amacı elektrik sektörümüzün, gelişen teknolojiler ve güncel standartlar doğrultusunda ilerleyerek gelişmesi için sizleri bilgilendirmektir.

Bu amaçla kurulan portalımızda, konusunda uzman ve çok değerli yazarlarımızın teknik makalelerini, güncellenen standart, yönetmelik ve şartname bilgilerini, yönetmelik ve şartnameler ile ilgili değerlendirme ve önerileri, teknik sözlük bölümümüzü, güncel haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Elektrik Tesisat Portalı olarak birçok konuda güncel standartlar ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda konusunun uzmanı arkadaşlarımızla ülkemiz ve sektörümüz yararına teknik çalışmaları yapmaya, elektrik sektörümüzü bilgilendirmeye, devam ediyoruz.


Ayrıca kamudaki ilgili kurum ve kuruluşlara; şartnamelere, yönetmeliklere dair önerilerimizi ve  görüşlerimizi sunuyoruz.

Tüm bu çalışmalarımız sektörümüzden katılan  “gönüllü"  arkadaşlarımızdan  oluşan çalışma  gruplarımız  tarafından gerçekleştirilmektedir.



Vizyonumuz: Standartlar ve yeni teknolojiler temelinde sektörümüzü bilgilendirmek ve  bu kapsamla ilgili bilgi bankası oluşturmak

Misyonumuz: Ülkemizdeki tüm sektör paydaşlarının dünya seviyesinde rekabetçi olduğu, gençlerimizin yarınlara güvenle bakabildiği bir geleceği kurmak için güncel standartlar ve yönetmelikler konusunda çalışma yapan gönüllüler topluluğu olmak.

Değerlerimiz : ETP Mühendislik Etiği Kodları ( Etik kodlarımız için lütfen tıklayınız.)

Sloganımız :  “Sektördeki Deniz Feneriniz”


 
Elektrik Tesisat Portalı sizlerin portalıdır.

Sevgi ve esenlikle kalın.


Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt