×

Elektrik Tesisat Portalı Seminerler


Elektrik Tesisat Portalı Seminerler


Sabri Günaydın


 2018 yılında Elektrik Tesisat Portalı olarak konularında uzman, değerli konuşmacılarımız “ETP Seminerlerimiz“ ile elektrik sektörümüzü bilgilendirmeye devam ediyor.

Seminerler cumartesi veya pazar günleri gerçekleştirilecektir.  Seminerler en az 15 katılımcı olduğunda gerçekleştirilecek olup,  katılımcı sayısı en çok 20 kişi ile sınırlandırılmıştır. Seminer tarihleri gelecek talepler doğrultusunda belirlenecektir.

Seminerler talebe göre, Avrupa veya Anadolu Yakasındaki seminer salonlarımızda gerçekleştirilecektir. (Hangi yakada talep fazla ise o yakadaki seminer salonumuzda yapılacaktır.)  Seminer salonlarımız Metro istasyonlarına yakın mesafede olup, ayrıca araçları ile gelecek katılımcılar için de yakın mesafede ücretli otoparklar bulunmaktadır.

Seminerler sabah saat 09.30 ‘da başlayacaktır. Seminerlerde her 50 dakikada bir 10 dakika çay kahve arası verilecektir. Öğleden önce iki, öğleden sonra da iki 10’ar dakika seminer arası bulunmaktadır. Öğle yemeği saat 12:30 -13:30 arasındadır. Seminerler en geç 16:30 ‘da bitirilecektir.

Seminerlerin sonunda katılımcılara “Seminer Katılım Belgesi “ verilecektir.

Arzu edildiğinde firmalarda, fabrikalarda, şantiyelerde, kurum ve kuruluşlarda seminer gerçekleştirilecektir.

Seminerlerimize katılım taleplerinizin, seminerler ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizin   seminer@elektriktesisatportali.com   e-mail adresimize gönderilmesini rica ederiz.

Gelecek taleplerin değerlendirilmesi sonrasında gerçekleştireceğimiz seminerlerimiz Elektrik Tesisat Portalımızda  “Seminerler” bölümümüzde duyurulacak, katılımcılara                  e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır.

Seminer detayları ile ilgili bilgiler için   lütfen tıklayınız. http://www.elektriktesisatportali.com/seminerler

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sevgi ve saygılarımızla

Sabri Günaydın

Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt