×

Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri ETP Online Söyleşiler-2Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri
ETP Online Söyleşiler-2 


Sabri Günaydın 


ETP Yangın Güvenliği, Yangın Algılama ve Alarm  Çalışma grupları  olarak  “Güncel TSE “CEN/TS 54-14 Doğrultusunda Planlama, Tasarım, Montaj, Test ve Devreye Alma, İşletme ve Bakım”   konularında  online söyleşiler ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.   

Yangın Algılama ve Alarm Sistemlerinin Planlama, Tasarım, Montaj, Test ve Devreye Alma, İşletme ve Bakım  ile ilgili  ilk söyleşimiz  1 Ekim Perşembe  günü gerçekleştirilmiştir.


8 Ekim Perşembe Saat: 15:00-16:45  arasında  gerçekleştireceğimiz ikinci  söyleşimizdeki   konuşmacılarımız harf sırasıyla aşağıdadır.


Emra Bağcı
Özcan Uğurlu 
Samet Enginyurt 
Tanju Ataylar 
Volkan Aktaş 
Yalçın Tınaztepe 

İkinci söyleşimiz sonrasında  her  Perşembe saat 15:00-16:45 arasında  konularında uzman değerli arkadaşlarımızla   2 söyleşi daha gerçekleştireceğiz. 

ETP  söyleşimiz konuşmacılarımız ve  E-posta ile toplantıya davet edilen katılımcılar gerektiğinde kameralarını ve mikrofonlarını kullanabilmek için “Panelist” olarak davet edilmişlerdir. Konuşmacılarımızın dışındaki tüm katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşiye  girdiklerinde kameralarını ve mikrofonlarını kapatmalarını rica ederiz. 
 
ETP  söyleşimize katılımı  aşağıdaki “Katılımcı”  linkini tıklayarak  sağlayabilirsiniz. 


Toplantıya “Katılımcı”  olarak  katılmak için lütfen tıklayınız.

ETP  online söyleşimize   yukarıdaki   katılımcı linkini  tıklayarak  webex web sitesine bağlanıp kayıt olarak  yada “Webex Meeting yazılımı yüklü  kullanıcılar ; Ad Soyadı , E-posta adresinizi, girerek “kamera bağlanmaksızın” katılabilirsiniz. 

Not: Kayıt olurken Ad Soyadı ve E-posta adresinizi girdikten sonra kayıt formundaki diğer bölümleri doldurmayabilirsiniz, sadece formun en alt bölümündeki, “Gelecekteki seminerler hakkında bilgi almak ister misiniz?  “Evet” ya da “Hayır” ’ı işaretlemeniz ve  “Gönder” e tıklamanız yeterlidir. 

Söyleşi katılımcılarının  online katılımcı linkine kayıt olduktan sonra kendilerine gelen katılım e-postasındaki "ETKİNLİĞE KATIL"   linkine tıkladıklarında açılan webex sayfasından "ŞİMDİ KATIL" linkine tıklayarak ETP online söyleşimize katılımlarını rica ederiz.

Tarafınıza gelen katılımcı E-posta ‘sında sol üst köşedeki “KABUL ET” ‘e tıklarsanız, tarafına gelen online söyleşi davetimiz Outlook takvimine entegre olacak ve tarafınıza gönderdiğimiz e-posta gelen kutusunda görünmeyecek ve ETP online söyleşimize katılımınızı  Outlook takvimi üzerinden gerçekleştireceksiniz.
 


Ücretsiz Webex yazılımı  linki  için lütfen tıklayınız. 

Bu linkten de ücretsiz kayıt ve sonrasında Etkinlik Numarası ve Etkinlik Parolası ile de online bağlanabilirsiniz. 

Tüm  panelistların, katılımcıların  online söyleşi   başlamadan   üst soldaki menüde soldan beşinci ses menüsüne tıklamanızı ve açılan pencereden “Hoparlör, Mikrofon ve Kamera “ menüsüne tıklayıp  hoparlör, mikrofon ve kameralarını test etmelerini önemle rica ederiz.

ETP  söyleşimiz sizlerin giriş yaparak bağlantılarınızı, mikrofon ve kameralarınızı test etmemiz için başlangıç saatinden 15 dakika önce açılacaktır. 

Tüm  katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşi  başlangıcından sonuna kadar mikrofonlarını  kapatmalarını önemle rica ediyoruz.
 
Online söyleşi  sırasında ve sonunda sorularınızı "sohbet(chat)" yazılımı üzerinden yazılı olarak gönderebilirsiniz.

Online söyleşimiz  bittiğinde arzu eden arkadaşlarımız sorularını  mikrofonlarını açarak  bizlerin gelen sorulara göre yönlendirmemizle sorabilirler. 

ETP söyleşilerimizde  görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz.


Sabri Günaydın

 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt