×

Uluslararası “BalkanLight 2024” Konferansı 28-29 Kasım 2024 tarihlerinde, İstanbul’daUluslararası “BalkanLight 2024”
 Konferansı 28-29 Kasım 2024 tarihlerinde, İstanbul’da
 
Değerlli Sektör Paydaşımız,
 
Uluslararası “BalkanLight 2024” Konferansı 28-29 Kasım 2024 tarihlerinde, İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Light + Intelligent Building Fuarı ile birlikte ATMK ev sahipliğinde “Future of Lighting: Efficient and Intelligent” ana teması ile aydınlatmanın tüm konularındaki yeni çalışmalara açık olarak gerçekleştirilecektir.

Bulgaristan, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Kuzey Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovenya, Türkiye ve Yunanistan’dan ülke temsilcileri ve uzmanların katılımı ile gerçekleştirilecek Konferansa bildiri özeti son gönderim tarihi 15 Nisan 2024 olarak belirlenmiştir. Bildiri özet gönderimine ve konferansa ilişkin detaylı güncel bilgilere balkanlight2024.atmk.org.tr web sayfasından erişilebilmektedir.

Faydalı bilgi ve deneyim paylaşımları yaşayabileceğimiz bu uluslararası organizasyonda bizlerle birlikte olmanız ve destek vermeniz etkinliğimizin başarısı açısından son derece önemli ve değerli. 

Bu aşamada BalkanLight konferansımızın sizlere ekte iletilen ilk duyurusunu kendi ulusal ve uluslararası iletişim adresleriniz ile paylaşmanızı, mümkünse kendi web sayfanızdan konferans web sayfasına (balkanlight2024.atmk.org.tr) link vermenizi rica etmek istiyoruz. Ayrıca sizlerin araştırma ve uygulama çalışmalarınızdan türetilmiş yayınlarınızın da konferans programımızda yer almasını arzu ediyoruz. 

Detaylı bilgilendirme için  BalkanLight 2024 web sayfamıza tıklamanızı rica ederiz. 

Her zaman olduğu gibi sizlerin destekleriyle başarılı bir organizasyon daha gerçekleştirebilme dileklerimiz ile saygılarımızı sunuyoruz. 
 
BalkanLight 2024 Organizasyon Komitesi 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt