×

Tasarım, Üretim, Satın Alma ve Uygulamada Aydınlatma Armatürleri Kontrolü -ETP Online Webinar 2023-2 Bölüm-2Tasarım, Üretim, Satın Alma ve Uygulamada Aydınlatma Armatürleri Kontrolü
ETP Online Webinar

2023-2 
Bölüm-2

“Aydınlatma Armatürlerinin Tasarım, Üretim, Satın Alma, Uygulama   ve  Kabul aşamalarında Kontrolü”  ile ilgili  webinarımız  2023 Nisan ayında ETP   Aydınlatma Armatürleri Kabul Kontrol Formları Çalışma Grubu Lideri Sn. Burak Çıkırık ,  çalışma grubu üyelerimiz ( Alfabetik) Sn. Ali Doğan, Sn. Fedai Varol, Sn. Ömer Duman, Sn. Sedat Sertan Erden, Sn. Sabri Günaydın tarafından Sn. Sabri Günaydın moderatörlüğünde  gerçekleştirilmiş ve seminer yoğun ilgi görmüş , ancak zaman problemi tüm soruları cevaplama imkanı bulamamıştık.

ETP Aydınlatma Armatürleri Kabul Kontrol Formları Çalışma Grubumuz geçtiğimiz  günlerde  gerçekleştirdiği  toplantıda bu webinarımızı 3  ayrı webinar olarak ( 3 hafta boyunca her hafta  aynı gün ve saatte)   sizlere sunmaya ve    30 dakika  sunum, 30 dakika  katılımcılara çok daha fazla  soru sorabilmeleri  için sizlerin tüm sorularına cevap vereceğimiz    bir webinar dizisi düzenlemeye karar vermiştir. 

İlk webinarımız 16.Kasım .2023 Perşembe    Saat: 11:00-12:05 arasında ETP   Aydınlatma Armatürleri Kabul Kontrol Formları Çalışma Grubu Lideri Sn. Burak Çıkırık,  çalışma grubu üyelerimiz ( Alfabetik)  Sn. Sedat Sertan Erden, Sn. Sabri Günaydın tarafından Sn. Sabri Günaydın moderatörlüğünde  gerçekleştirilmiştir. 

İlk webinarımız ( Bölüm-1) sunumları ve video kaydı için lütfen tıklayınız. 

İkinci webinarımız 30.Kasım .2023 Perşembe    Saat: 11:00-12:05  arasında ETP   Aydınlatma Armatürleri Kabul Kontrol Formları Çalışma Grubu üyelerimiz ( Alfabetik)  Sn. Ali Doğan, Sn. Fedai Varol tarafından Sn. Sabri Günaydın moderatörlüğünde  gerçekleştirilecektir. 

 
10:50-11:00  Katılımcıların Webinara Katılımı 
11:00-11:05  Hoşgeldiniz
11:05-11:35  Webinar Sunumlar
11:35-12:05  Katılımcıların Soruları-Cevaplar 

-   Ali Doğan
   Aydınlatma Armatürleri Bağlantı Elemanları ( Klemens, konnektör ..vb.)  


1974 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul da okumuştur.  Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.  Profesyonel çalışma hayatına Filli Boya, Üretim ve Planlama departmanında başlamıştır.(2002-2007) 2002-2014 yılları arasında  Siteco firmasında ve Osram firmasında Planlama departmanında çalışmış, 2014-2016 yılları arasında da Gecem Aydınlatma ve Cemdağ firmalarında Satış Yöneticiliği yapmıştır. 2016 yılından itibaren Wago Aydınlatma Ürünleri Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktadır. ETP Aydınlatma Çalışma Grubu üyesi, ETP Aydınlatma Armatürleri Kabul Kontrol Formları Çalışma Grubu üyesidir. 

-  Fedai Varol
   Aluminyum Gövde, DKP Saç, Cam, reflektör, Vida, Kablo ..vb.


Karabük 1970  doğumludur.  1991 İTÜ Makine Konstrüksiyon, Varol Lİghting Kurucusudur. 
Aydınlatma Sektöründe 15 yılı aşam süreçte Üretim, Arge, Kalite deneyimi,  Ürün belgelendirme yetkinliği konularında çalışmıştır. 


ETP  webinarımıza  katılımı  aşağıdaki “Katılımcı”  linkini tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.
 
Toplantıya “Katılımcı”  olarak  katılmak için lütfen tıklayınız.


Aşağıdaki  Etkinlik Numarası ve Etkinlik Parolası ile de online bağlanabilirsiniz.

Web semineri numarası: 2401 261 4485
Web semineri parolası: bF9FmT39UxK

•    Ücretsiz Webex yazılımı  linki  için lütfen tıklayınız. 

Tüm   katılımcıların  online söyleşi   başlamadan   üst soldaki menüde soldan beşinci ses menüsüne tıklamanızı ve açılan pencereden “Hoparlör, Mikrofon ve Kamera “ menüsüne tıklayıp  hoparlör, mikrofon ve kameralarını test etmelerini önemle rica ederiz.

ETP  söyleşimiz sizlerin giriş yaparak bağlantılarınızı, mikrofon ve kameralarınızı test etmemiz için başlangıç saatinden 15 dakika önce açılacaktır. 

Tüm  katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşi  başlangıcından sonuna kadar mikrofonlarını  kapatmalarını önemle rica ediyoruz.
 
Online söyleşi  sırasında ve sonunda sorularınızı  webex "sohbet(chat)"  üzerinden yazılı olarak gönderebilirsiniz.

Online söyleşimiz  bittiğinde arzu eden arkadaşlarımız sorularını  mikrofonlarını açarak  bizlerin gelen sorulara göre yönlendirmemizle sorabilirler. 

ETP söyleşilerimizde  görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz.

Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt