×

Prof. Dr. Banu Manav’a WIL2022 Ödülü

Prof. Dr. Banu Manav’a WIL2022 Ödülü

 

Aydınlatma Türk Milli Komitemizin Genel Sekreteri , ETP İnsan Odakli Aydınlatma Çalışma Grubu Liderimiz Prof. Dr. Banu Manav, dünyanın dört bir yanından aydınlatma alanında çalışan kadınların aday gösterildiği The WIL (Women in Lighting) Awards 2022’de “Araştırma ve Eğitim” alanında verilen ödülün sahibi oldu. Prof. Dr. Banu Manav’ı ATMK ailesi olarak tebrik ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz .
 
Prof. Dr. Banu Manav’a WIL2022 Ödülü
KHAS Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı ve DESIGNHUB-IST Tasarım, Eğitim ve Uygulama Merkezi Genel Koordinatörü Prof. Dr. Banu Manav, dünyanın dört bir yanından aydınlatma alanında çalışan kadınların aday gösterildiği The WIL (Women in Lighting) Awards 2022’de “Araştırma ve Eğitim” alanında verilen ödülün sahibi oldu.

Uluslararası arenada oldukça prestijli bir ödül olan THE WIL Awards, aydınlatmanın sanat, mühendislik, araştırma ve eğitim gibi alanlarında veriliyor. Her alanda 2 kişi ödüle layık görülüyor. Türkiye’den “Araştırma ve Eğitim” alanında aday gösterilen tek isim olan Prof. Manav, kategori ödülünü ABD’den değerli bir araştırmacı olan Mariana Figueiro ile paylaştı.
 


 
Women in Lighting platformu, jüri üyeleri ve adaylar ile ilgili detaylı bilgi için:

https://womeninlighting.com/site/page/wil-global-gathering-2022 

The WIL Awards 2022 online ödül törenini izlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=GQdNwhcWjM8
 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt