×

KOU Geleceğin Mühendisleri ile Birlikte Sohbet Ettik !


 
KOU Geleceğin Mühendisleri ile Birlikte Sohbet Ettik ! 

Sabri Günaydın 


17 Aralık  perşembe  günü saat 20:00'da KOU  " Mühendis Beyinler (MBKKOU) "  ile beraberce düzenlenen online etkinlikte "Geleceğin Mühendisleri "  ile "Akademi  Çayı" 'nda birlikte olduk. 

Online etkinliğimizde "ETP Tanıtım Grubu"muz geleceğin mühendislerine mezun olduklarında  elektrik, elektrik-elektronik  sektörümüzde çalışabilecekleri   iş alanlarını geleceğin mühendislerine anlattılar ve etkinlik sonunda  tüm sorularını cevapladılar.Geleceğin  mühendisleri ile  sohbetlerimiz aşağıdaki   konularda   ETP tanıtım  grubu üyelerimizce  gerçekleştirildi ve katılımcıların sorularına cevaplarlarla  son buldu. 

Geleceğin Mühendisleri ile sohbetimiz sonrasında  KOU Mühendis Beyinler (MBKKOU) Öğrenci Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi   arkadaşlarımızın , katılımcı  arkadaşlarımızın aşağıdaki  görüşleri bizleri mutlu etti,  "Geleceğin Mühendisleri" ne  ışık tuttuğumuz için çok mutlu olduk.Serdar Güçlü

-Serdar Güçlü  (KOÜ Mühendis Beyinler Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, KOÜ Elektrik Mühendisliği Son Sınıf Öğrencisi)
 
Kocaeli Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü olarak 17 Aralık 2020 Perşembe günü Akademi Çayı etkinliğimizin konuğu Elektrik Tesisat Portalı oldu. Birbirinden değerli 11 konuğumuzdan sektörün farklı alanlarını uzmanından dinlemiş olduk. Sektör hakkında bize verdikleri değerli bilgilerden ve sorularımıza verilen cevaplardan memnun kaldık. Oldukça verimli geçen bu interaktif etkinlik için Elektrik Tesisat Portalı ekibine kulübümüz ve kendi adıma teşekkür ederim. 

Dilara Yağmur

-Dilara Nur  Yağmur ( KOU MBK Akademi Çayı Koordinatörü, Kimya Mühendisliği Öğrencisi) 

Kocaeli Üniversite Mühendis Beyinler Kulübü Akademi Çayı Ekibi olarak 17 Aralık Perşembe akşamı Elektrik Tesisat Portalı ailesi ile çok güzel bir etkinlik geçirdik. İlk başta her ne kadar elektrik sektörüne yönelik bir çalışma olduğunu düşündüysem de bir kimya mühendisliği öğrencisi olarak ilham aldığım çok fazla nokta oldu. ETP ailesi, etkinlik boyunca bizleri birçok konuda bilgilendirdi, katılımcı arkadaşlarımızın sorularına içtenlikle yanıt verdi. Kendilerine gönüllü çalışmalarıyla biz gençlere ışık tuttukları ve bunu samimiyetle yaptıkları için çok teşekkür ediyorum.


Yusuf Kerem Karabacak
-Kerem Karabacak  (KOU MBK Akademi Çayı Koordinatörü)

Elektrik Tesisat Portalı ve Mühendis Beyinler Kulübü ile ortak olarak gerçekleştirdiğimiz Akademi Çayı etkinliği adı altında çok güzel ve verimli bir etkinlik gerçekleştirdik. Çok değerli ETP üyelerini,bizlere ayırdıkları zamandan,bizlerle paylaştıkları bilgi ve tecrübelerinden ve ayrıca sorularımızı en içten şekilde cevapladıkları için kulübüm ve kendim adına en içten şekilde minnettar olduğumu söylemek istiyorum.Etkinlik sonrası arkadaşlarım ve ben etkinlik hakkında konuştuğumuzda herkes tarafında olumlu dönüşler aldık.Ayrıca sektörün çok ilgi çekmeyen alanlarını önemli önemsiz demeden farklı isimlerin farklı enerjisiyle kısa bir sürede anlatması bizi etkinlikten uzaklaştırmadı.Umarım tekrar farklı bir etkinlikte görüşürüz.Yapacağınız diğer etkinliklerin takipçisi olacağız.
Sena Kalkan

- Sena Kalkan ( KOU MBK Akademi Çayı Koordinatörü)

Kocaeli Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü olarak Elektrik Tesisat Portalı’ndan birbirinden deneyimli 11 mühendis ile bir araya gelerek Akademi Çayı etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğimiz,elektrik sektöründeki farklı alanları ele alarak bu konular hakkındaki mesleki bilgilerini ve tecrübelerini bizimle paylaşan sevgili ETP ekibi ile oldukça verimli aynı zamanda da sohbetleriyle, enerjileriyle çok keyif aldığımız bir etkinlikti. Etkinlik boyunca sorular üzerinden ele alınan her konuda birden fazla mühendisten farklı yorumlamalarla cevap alma şansımız oldu.

Biz gençlerle bir araya gelip bilgilerinizi paylaşarak sektörü, sektörün içinde olan insanlardan öğrenme imkanını sağladığınız için hem kendi adıma hem de ekibim adına teşekkür ederim.Tuncay Karaman
-Tuncay Karaman ( KOU Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Yeni Mezun ) 

Elektrik Tesisat Portalı platformunun çok değerli mühendisleri ile, Kocaeli Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü Akademi Çayı ekibinin düzenlediği etkinliğe katıldım. Uzun zamandır Elektrik sektörüyle ilgili bu kadar verimli geçen bir konuşmaya dahil olmamıştım. Aktardıkları değerli bilgiler için her bir Mühendise teşekkürü borç bilirim.


Oktay Pektaş
-Oktay Pektaş ( KOU Elektrik Mühendisliği ) 

KOU Mühendis Beyinler Kulübü'nün ETP | Elektrik Tesisat Portalı ile birlikte düzenlediği Akademi Çayı etkinliğine katılım sağladık.Elektrik Mühendisliği'nin çalışma alanlarından bahseden ve kariyerimizi hangi alanlarda şekillendirebileceğimiz konusunda bilgilendiren değerli konuşmacılarımıza ve bizleri buluşturan kulübümüze teşekkür ediyorum.


Yusuf Taha Yarış
-Yusuf Taha Yarış ( KOU Elektrik Mühendisliği ) 

Kocaeli Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü'nün düzenlemiş olduğu Akademi Çayı etkinliğine katıldık. Elektrik Tesisat Portalı'nı tanıdık ve oradaki çok değerli mühendislerle tanışma, konuşma fırsatı bulduk. Son derece verimli geçen etkinlikte elektrik sektörü hakkında geniş çaplı bilgi sahibi olduk. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.
 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt