×

İÜC Geleceğin Mühendisleri ile Birlikte Sohbet Ettik !
İÜC Geleceğin Mühendisleri ile Birlikte Sohbet Ettik !

Sabri Günaydın 
 

24 Mayıs  saat 18:00'da   " İUC Kariyer Kulübü  "  ile beraberce düzenlenen online etkinlikte "Geleceğin Mühendisleri "  ile " Kariyer Planlama " etkinliğinde  birlikte olduk.

Online etkinliğimizde "ETP Tanıtım Grubu"muz geleceğin mühendislerine mezun olduklarında  elektrik, elektrik-elektronik  sektörümüzde çalışabilecekleri   iş alanlarını geleceğin mühendislerine anlattılar ve etkinlik sonunda  tüm sorularını cevapladılar.
Geleceğin  mühendisleri ile  sohbetlerimiz aşağıdaki   konularda   ETP tanıtım  grubu üyelerimizce  gerçekleştirildi ve katılımcıların sorularına cevaplarlarla  son buldu. İUC Kariyer Klübü

İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Kariyer Merkezi ve İÜC Kariyer Kulübü 24 Mayıs 2021 tarihinde “Uzman Söyleşileri” kapsamında beşinci etkinliğini ETP | Elektrik Tesisat Portalı ile gerçekleştirdik.
ETP elektrik sektörünün gelişen teknolojilerini ve güncel standartlarını gençleri bilgilendirmek üzere bu etkinliğimizde anlatmıştır. Bizlere kendi tecrübelerini güler yüzleri ve yüksek enerjileri ile anlattığı için çok teşekkür ederiz.


 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt