×

İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) 249. Yılında İTÜ Günü ile “Kaldığımız Yerden”İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) 249. Yılında İTÜ Günü ile “Kaldığımız Yerden”


Zeynep Akkaya
İTÜ mezunu tüm meslektaşlarımızın 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70 yıllarını kutlarız.

İTÜ Mezunu meslektaşlarımızın  249 .Yıl sevincini paylaşıyor ve   “Kaldığınız Yerden” devam etmenizi diliyoruz.


Sabri Günaydın İTÜ mezunlarını ve ailelerini üniversitemizde bir araya getiren geleneksel “İTÜ Günü” etkinlikleri, iki yıl aradan sonra 26 Haziran 2022 Pazar günü kaldığı yerden devam etti. 
Pandemi nedeniyle iki yıldır gerçekleştirilemeyen İTÜ Günü, 26 Haziran’da mezunlarımızın ve ailelerinin katılımıyla “kaldığımız yerden” devam ediyor. 249. Yıl sevincini paylaşmak üzere İTÜ mezunları ve aileleri, üniversitemizin Ayazağa Yerleşkesi’nde buluştu. 

Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde, Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Koyuncu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak olan programımda; açık alan etkinlikleri, geleneksel öğle yemeği ve plaket takdim törenleri gibi birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Saat 10.00’da başlayan  İTÜ Günü programında; meslekte 50, 60 ve 70. yılını tamamlayan İTÜ’lü mezunlarımıza plaketleri Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde takdim edildi.Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Meslekte 20, 30 ve 40. yılını tamamlayan İTÜ’lü mezunlarımıza plaketleri mezun oldukları fakültelerinde takdim edildi.Bununla birlikte, meslekte 10. yılını tamamlayan mezunlarımız ise e-plaketlerine www.mbs.itu.edu.tr adresinden erişebiliyorlar.  

Bir 7 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir
Bir 14 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Bir 8 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Geleneksel İTÜ Günü; İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitim görmüş farklı kuşakların bir araya gelmesini ve İTÜ Ailesi mensuplarının daha etkin bir iletişim içinde, 250 yıla yaklaşan geçmişiyle İTÜ’nün köklü değerlerini paylaşmayı ve güçlendirmeyi hedefliyor.


İTÜ 249, 250 Yıl videoları için lütfen tıklayınız. 

İTÜ 250. Yıl Lansman Tanıtımı | Taşkışla Gösterimi 

İTÜ 250. Yıl Lansman Tanıtım Videosu

249. Yılımızda İTÜ Günü ile “Kaldığımız Yerden"-1

249. Yılımızda İTÜ Günü ile “Kaldığımız Yerden"-2

-249. Yılımızda İTÜ Günü ile “Kaldığımız Yerden"-3

-249. Yılımızda İTÜ Günü ile “Kaldığımız Yerden"-4
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt