×

Güncel TSE CEN/TS 54-14 Doğrultusunda Planlama, Tasarım, Montaj, Test ve Devreye Alma, İşletme ve Bakım ETP Söyleşiler Bölüm-1Güncel TSE CEN/TS 54-14 Doğrultusunda Planlama, Tasarım, Montaj, 
Test ve Devreye Alma, İşletme ve Bakım 
 ETP Söyleşiler Bölüm-1


Sabri Günaydın


ETP Yangın Güvenliği, Yangın Algılama ve Alarm  Çalışma grupları  olarak  “Güncel TSE “CEN/TS 54-14 Doğrultusunda Planlama, Tasarım, Montaj, Test ve Devreye Alma, İşletme ve Bakım”   konularında  online söyleşiler ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.   
Yangın Algılama ve Alarm Sistemlerinin Planlama, Tasarım, Montaj, Test ve Devreye Alma, İşletme ve Bakım  ile ilgili   önümüzdeki haftadan itibaren  her Perşembe saat 15:00-16:45 arasında  konularında uzman değerli arkadaşlarımızla  4 söyleşi gerçekleştireceğiz. 

1 Ekim Perşembe Saat: 15:00-16:45  arasında  gerçekleştireceğimiz ilk söyleşimizdeki   konuşmacılarımız harf sırasıyla aşağıdadır.

Adem Çakır
Gökhan Aktaş 
Levent Ceylan 
Özcan Uğurlu 
Serdar Çelik 
Tanju Ataylar 
Volkan Aktaş 

ETP  söyleşimiz konuşmacılarımız ve  E-posta ile toplantıya davet edilen katılımcılar gerektiğinde kameralarını ve mikrofonlarını kullanabilmek için “Panelist” olarak davet edilmişlerdir. Konuşmacılarımızın dışındaki tüm katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşiye  girdiklerinde kameralarını ve mikrofonlarını kapatmalarını rica ederiz. 
 
Konuşmacılarımız ve E-posta ile ETP online söyleşimize  davet edilen  katılımcılarımızın      “Panelist”  katılım linki E-posta ile gönderilmiştir.  Katılım  linkini  tıklayarak  karşınıza gelen seçenekten online  “tarayıcı ile bağlan seçeneğinden “ bağlanarak kayıt olarak  yada “Webex Meeting yazılımı yüklü ise ; Ad Soyadı , E-posta adresinizi,   girerek katılabilirsiniz.

ETP  söyleşimize katılım için    " iletisim@etp.com.tr " E-posta adresimize  E-posta gönderip katılım daveti isteyerek  ya da aşağıdaki “Katılımcı”  linkini tıklayarak  sağlayabilirsiniz. 

Toplantıya “Katılımcı”  olarak  katılmak için lütfen tıklayınız.

ETP  online söyleşimize     aşağıdaki  katılımcı linkini  tıklayarak  karşınıza gelen seçenekten online “tarayıcı ile bağlan seçeneğinden” bağlanarak kayıt olarak  yada “Webex Meeting yazılımı yüklü  kullanıcılar ; Ad Soyadı , E-posta adresinizi, girerek “kamera ve mikrofon bağlanmaksızın” katılabilirsiniz. Kamera ve mikrofon bağlanmasını isterseniz iletisim@etp.com.tr   adresine E-posta ile  “panelist” olarak katılım talebinde bulunmanızı rica ederiz. Kamera ve mikrofon bağlantısı olmaksızın sadece katılımcı olarak bağlanarak  ETP söyleşimize katılan katılımcıların  soru soracakları zaman “webex sohbet ( chat”) ten yazdıklarında kamera ve mikrofonları soru sorarken açılacaktır.  

Not: Kayıt olurken Ad Soyadı ve E-posta adresinizi girdikten sonra kayıt formundaki diğer bölümleri doldurmayabilirsiniz, sadece formun en alt bölümündeki, “Gelecekteki seminerler hakkında bilgi almak ister misiniz?  “Evet” ya da “Hayır” ’ı işaretlemeniz ve  “Gönder” e tıklamanız yeterlidir. 

Ücretsiz Webex yazılımı  linki  için lütfen tıklayınız. 

Bu linkten de ücretsiz kayıt ve sonrasında Etkinlik Numarası ve Etkinlik Parolası ile de online bağlanabilirsiniz. 

Tüm  katılımcıların  online söyleşi  öncesi Webex yazılımını yükleyerek veya online  bağlanarak   üstte soldaki menüde soldan beşinci ses menüsüne tıklamanızı ve açılan pencereden “Hoparlör, Mikrofon ve Kamera “ menüsüne tıklayıp  hoparlör, mikrofon ve kameralarını test etmelerini önemle rica ederiz.

ETP  söyleşimiz sizlerin giriş yaparak bağlantılarınızı, mikrofon ve kameralarınızı test etmemiz için başlangıç saatinden 15 dakika önce açılacaktır. 

Tüm katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşi  başlangıcından sonuna kadar tüm mikrofon ve kameralarını kapatmalarını önemle rica ediyoruz.
 
Online söyleşi  sırasında ve sonunda sorularınızı "sohbet(chat)" yazılımı üzerinden yazılı olarak gönderebilirsiniz.
Online söyleşimiz  bittiğinde arzu eden arkadaşlarımız sorularını kamera ve mikrofonlarını açarak  bizlerin gelen sorulara göre yönlendirmemizle sorabilirler. 

ETP söyleşilerimizde  görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz.

Sabri Günaydın

 
www.elektriktesisatportali.com
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt