×

ETP ile Kariyer Planlama 28 Ocak Perşembe YTÜ Geleceğin Mühendisleri ile Online Birlikteyiz, Katılımlarınızı Bekliyoruz.


 
ETP ile Kariyer Planlama
28 Ocak Perşembe YTÜ Geleceğin Mühendisleri ile Online Birlikteyiz.
Katılımlarınızı Bekliyoruz. 


Sabri Günaydın 

Elektrik Tesisat Portalı  elektrik sektörümüzün  gelişen teknolojiler ve güncel standartlar doğrultusunda  ilerleyerek gelişmesi için sizleri bilgilendirmeye devam ediyor. "İTÜ ve KOÜ Geleceğin Mühendisleri" , " ile başladığımız  sohbetlerimize, "YTU Geleceğin Mühendisleri"  ile devam ediyoruz. 
 
28 Ocak Perşembe  günü saat 20:00'da   " IEEE YTÜ TEGEK "  ile beraberce düzenlenen online etkinlikte "Geleceğin Mühendisleri "  ile " Kariyer Planlama"  etkinliğinde birlikte olacağız. 

Bu online etkinlikte ETP tanıtım grubumuz YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (YTÜ) geleceğin mühendislerine mezun olduklarında  elektrik, elektrik-elektronik sektörümüzde çalışabilecekleri   iş alanlarını geleceğin mühendislerine anlatacak ve etkinlik sonunda  tüm sorularını cevaplayacaklardır. 

Online etkinliğe konuşmacı olarak katılacak   ETP Tanıtım gurubu üyelerimiz alfabetik olarak aşağıdadır. 

-Ali Uyar
-Adem Çakır 
-Aysun Pınarbaşı 
-Barış Bancaoğlu 
-Kaan Tayfun
-Metin Uçar 
-Salih Çoşkun
-Sabri Günaydın
-Şenol Gurvit 
-Umut Ekici 
-Volkan Keser 

Etkinlik programımız aşağıdadır. Sadece YTU 'de okuyan geleceğin mühendislerinin,  YTÜ  'dan yeni mezun mühendislerin  katılabileceği bu etkinliğe  " https://social.ieeeytu.com/e/etp-ile-kariyer-planlama "     adresinden online   kayıt olabilirsiniz. 

Elektrik tesisat portalı sizlerin portalıdır, katılımlarınızı bekliyoruz.

Sabri Günaydın 

Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt