×

Elektrik İç Tesisleri Proje Yönetmeliği, Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği İlgili Standartlar ETP Webinar
Elektrik İç Tesisleri Proje Yönetmeliği, Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği
İlgili Standartlar 

ETP Webinar 


Elektrik İç Tesisleri Proje Yönetmeliği, Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği İlgili Standartlar  ETP Webinarımız Sn. Ali Uyar, Sn. Sabri Günaydın tarafından  25 Ocak 2022  tarihinde Saat  11:00-12:30 arasında  gerçekleştirilecektir. 

Sn. Ali Uyar Standard nedir, ne değildir? Batı Dünyasında Siyasetçiler, Standartlar, Mühendisler  konularını,  Sn. Sabri Günaydın 'da ilgili standartları anlatacaktır. 

 Webinarımız katılımcıların soruları ve cevaplar ile son bulacaktır. 

Ali  Uyar Ali Uyar1956, Ankara doğumlu. Galatasaray lisesi mezunu. Yüksek öğrenimini ODTÜ  Mühendislik Fakültesi Elektrik bölümünde yaptı. 30 sene yurtdışı projelerde mühendislik ve proje müdürlüğü yaptı. 2011’den itibaren İstanbul’da bir tasarım firmasında danışmanlık yapıyor. Fransızca, İngilizce, Rusça ve İtalyanca biliyor. ETP portalı ETP  Enerji Verimliliği Çalışma Grubu lideri, ETP Transformatör Çalışma Grubu Lideri, ETP  Elektrik Tesisatlarında Dijitalleşme  Çalışma Grubu Üyesi, ETP Tasarım Kavramları Çalışma Grubu Üyesi, ETP BIM Çalışma Grubu Üyesi, ETP Elektrik İç Tesisat-Yönetmelikler Çalışma Grubu Üyesi,  ETP Tanıtım Çalışma Grubu Üyesi, ETP Mühendislik Etiği Çalışma Grubu Üyesi, ETP Etik Kurulu Başkanıdır. 


Sabri Günaydın 1957 Edirne doğumludur.1979 Yılında Ankara D.M.M.A.(Gazi Üniversitesi),Mühendislik Fakültesi Elektrik Bölümünden mezun olmuştur. Meslek hayatına İstanbul Çorap Sanayinde Elektrik Kısım Şef Yardımcısı olarak başladıktan sonra, Trakya Üniversitesi, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çırağan Sarayı, Zincirlikuyu Tatlıcı İş Merkezi, Polat Rönesans Oteli, Dolmabahçe Süzer Binası, Esbank/SYKB Genel Müdürlük Binası, Show TV Genel Müdürlük Binası, Egebank A.Ş. Genel Müdürlüğü, Egebank Şubeleri gibi binaların yapımında Elektrik Şefi olarak görev yapmıştır. Daha sonra 15 Ekim 2018 tarihine kadar  tasarım, kontrolluk ve danışmanlık hizmetleri yapan bir firmada  çalışmıştır. Meslek yaşamına  mesleki deneyimleri doğrultusunda danışmanlık/kontrollük hizmetleri ile devam etmektedir.TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası, The Institution of Electrical Engineers (IEE-IET /İngiltere) üyesi, Elektrik Tesisat Mühendisler Derneği (ETMD) kurucu üyesi, Yangından Korunma Derneği (TÜYAK) ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) fahri üyesidir. Elektrik Tesisat Portalı’nın kurucusu olup, ETP Portal'ında  gönüllü arkadaşları ile birlikte ülkemiz ve elektrik sektörümüz  yararına çalışmalar yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.  .  

ETP  webinarımıza  katılımı  aşağıdaki “Katılımcı”  linkini tıklayarak "kamera bağlanmaksızın" gerçekleştirebilirsiniz. 

Toplantıya “Katılımcı”  olarak  katılmak için lütfen tıklayınız.

Webinarımıza katılımınız için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki   linki tıkladıktan sonra karşınıza gelen  aşağıdaki görüntüde göreceğiniz sayfada  "Kaydol"  linkine tıklamanızı rica ederiz. 
Tarafınıza gelen katılımcı E-posta ‘sında sol üst köşedeki “KABUL ET” ‘e tıklarsanız, tarafına gelen online webinar davetimiz Outlook takvimine entegre olacak ve tarafınıza gönderdiğimiz e-posta gelen kutusunda görünmeyecek ve ETP online söyleşimize katılımınızı  Outlook takvimi üzerinden gerçekleştireceksiniz. 
 
•    Ücretsiz Webex yazılımı  linki  için lütfen tıklayınız. 

Bu linkten de ücretsiz kayıt ve sonrasında Etkinlik Numarası ve Etkinlik Parolası ile de online bağlanabilirsiniz. 

Tüm katılımcıların  online söyleşi   başlamadan   üst soldaki menüde soldan beşinci ses menüsüne tıklamanızı ve açılan pencereden “Hoparlör, Mikrofon ve Kamera “ menüsüne tıklayıp  hoparlör, mikrofon ve kameralarını test etmelerini önemle rica ederiz.

ETP  webinarımız  sizlerin giriş yaparak bağlantılarınızı, mikrofon ve kameralarınızı test etmemiz için başlangıç saatinden 15 dakika önce açılacaktır. 

Tüm  katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşi  başlangıcından sonuna kadar mikrofonlarını  kapatmalarını önemle rica ediyoruz.
 
Online söyleşi sırasında ve sonunda sorularınızı  webex  yazılım ara yüzünde sağ alt taraftaki   “S-Y (Soru –Yanıt) “  üzerinden yazılı olarak gönderebilirsiniz. 

Online söyleşimiz  bittiğinde arzu eden arkadaşlarımız sorularını  mikrofonlarını açarak  bizlerin gelen sorulara göre yönlendirmemizle sorabilirler. 

ETP Webinarlarımızda   görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz.
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt