×

Aydınlatma Sektöründe EKO Tasarım Ve Enerji Etiketleme Kılavuzu ETP Webinar Gerçekleştirildi !Aydınlatma Sektöründe EKO Tasarım Ve Enerji Etiketleme Kılavuzu

ETP Webinar 

Gerçekleştirildi! 

 

1 Eylül 2021 tarihinde yürürlüğe girecek (EU) 2019/2020 Işık kaynağı ve ayrı kontrol donanımlarının çevreye duyarlı tasarım gereklilikleri(Eko Tasarım) ve (EU) 2019/2015 Işık kaynaklarının enerji etiketleme gereklilikleri yönetmelikleri konusunda yerli aydınlatma üreticilerini bilgilendirmek amacıyla Lighting Europe kılavuzları referans alınarak  aşağıdaki kılavuzu hazırlanmıştır.

"Aydınlatma Sektöründe EKO Tasarım Ve Enerji Etiketleme Kılavuzu" için lütfen tıklayınız. 

" Aydınlatma Sektöründe Eko Tasarım ve Enerji Etiketleme  Kılavuzu ETP Webinar " ' ımız “26.05.2021 Çarşamba  Saat 11:00-12:30”  arasında  çalışma grubu üyelerimiz Sn. Zeynep Akkaya, Sn. Ebru Kurucu, Sn. Sedat Erden, Sn. Mert Eriş tarafından ETP   Aydınlatma EKO Tasarım Ve Enerji Etiketleme Kılavuzu Çalışma Grubu Lideri Sn. Burak Çıkırık moderatörlüğünde  gerçekleştirilmiş  ve webinarın sonunda konuşmacılarımız katılımcıların sorularını cevaplamışlardır.

Enerji Etiketlemesi ve Çevreye Duyarlı Tasarım mevzuat değişiklikleri ile ilgili olarak 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 14.00 'de T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkililerimizin katılımları ile ilgili mevzuatların değişikliklerini ve gerekliliklerini öğrenmek üzere AGİD tarafından gerçekleştirilecek online toplantıda    bir araya gelerek  her türlü sorunuzu sorabilirsiniz  , katılımlarınızı bekliyoruz. 
ETP Webinar sunumları için aşağıdaki linkleri tıklamanızı rica ederiz. 

Aydınlatma Sektöründe Eko Tasarım ve Enerji Etiketleme Kılavuzu ETP Webinar sunumu için lütfen tıklayınız. 

ETP Webinarımızı ETP Youtube kanalımızdan izlemek için lütfen tıklayınız. 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt