×

Aydınlatma Sektöründe CE işaretleme ve Teknik Dosya Hazırlama Kılavuzu ETP WebinarAydınlatma Sektöründe CE işaretleme ve Teknik Dosya Hazırlama Kılavuzu

ETP WebinarCE İşareti’nin aydınlatma sektöründe uygulanmasında, yasal yükümlülüklerin, ilgili direktif ve standartların, CE uygunluk deneylerinin ve ürün işaretlemelerinin sektör paydaşlarına aktarılması, ortaya çıkabilecek olumsuzlukların en başından önlem alınarak giderilmesi amacıyla Elektrik Tesisat Portalı (ETP) CE İşareti Çalışma Grubu  yazılı kaynaklardan ve tecrübelerinden yola çıkarak bu kılavuzu hazırlamıştır.

“Aydınlatma Sektöründe CE işaretleme ve Teknik Dosya Hazırlama Kılavuzu” için lütfen tıklayınız.

 
"Aydınlatma Sektöründe CE işaretleme ve Teknik Dosya Hazırlama Kılavuzu ETP Webinar" ' ımız “02.03.2021 Salı  Saat 11:00-12:30”  arasında  ATMK –Aydınlatma Türk Milli Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Zeynep Akkaya, AGİD- Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği Başkan Vekili Sn. Kevork Benlioğlu,  ETP CE İşareti Çalışma Grubu  Lideri  Sn. Burak Çıkırık tarafından Sn. Sabri Günaydın moderatörlüğünde  gerçekleştirilecektir. ETP Webinar Programımız 

10:50-11:00   Davetlilerin Katılımı 
11:00-11:05   Hoş geldiniz. 
11:05 -11:15  ATMK –Aydınlatma Türk Milli Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Zeynep Akkaya
11:15 -11:25  AGİD-Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği Başkan Vekili Sn.Kevork Benlioğlu
11:25-12:15  ETP CE İşareti Çalışma Grubu  Lideri  Sn. Burak Çıkırık
12:15-12:30  Sorular- CevaplarETP  webinarımıza  katılımı  aşağıdaki “Katılımcı”  linkini tıklayarak "kamera bağlanmaksızın" gerçekleştirebilirsiniz. 

Toplantıya “Katılımcı”  olarak  katılmak için lütfen tıklayınız.

Webinarımıza katılımınız için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki   linki tıkladıktan sonra karşınıza gelen  aşağıdaki görüntüde göreceğiniz sayfada sol taraftaki konuşmacılarınızın resimlerinin  altındaki "Etkinlik Durumu" sağ tarafındaki  "Kaydol"  linkine tıklamanızı rica ederiz. Webinar katılımcılarının  online katılımcı linkine kayıt olduktan sonra kendilerine gelen katılım e-postasındaki "ETKİNLİĞE KATIL"   linkine tıkladıklarında açılan webex sayfasından "ŞİMDİ KATIL" linkine tıklayarak ETP online söyleşimize katılımlarını rica ederiz.

Tarafınıza gelen katılımcı E-posta ‘sında sol üst köşedeki “KABUL ET” ‘e tıklarsanız, tarafına gelen online söyleşi davetimiz Outlook takvimine entegre olacak ve tarafınıza gönderdiğimiz e-posta gelen kutusunda görünmeyecek ve ETP online söyleşimize katılımınızı  Outlook takvimi üzerinden gerçekleştireceksiniz. 
 

Bu linkten de ücretsiz kayıt ve sonrasında Etkinlik Numarası ve Etkinlik Parolası ile de online bağlanabilirsiniz. 

Tüm katılımcıların  online söyleşi   başlamadan   üst soldaki menüde soldan beşinci ses menüsüne tıklamanızı ve açılan pencereden “Hoparlör, Mikrofon ve Kamera “ menüsüne tıklayıp  hoparlör, mikrofon ve kameralarını test etmelerini önemle rica ederiz.

ETP  webinarımız  sizlerin giriş yaparak bağlantılarınızı, mikrofon ve kameralarınızı test etmemiz için başlangıç saatinden 15 dakika önce açılacaktır. 

Tüm  katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşi  başlangıcından sonuna kadar mikrofonlarını  kapatmalarını önemle rica ediyoruz.
 
Online söyleşi sırasında ve sonunda sorularınızı  webex  yazılım ara yüzünde sağ alt taraftaki   “S-Y (Soru –Yanıt) “  üzerinden yazılı olarak gönderebilirsiniz. 

Online söyleşimiz  bittiğinde arzu eden arkadaşlarımız sorularını  mikrofonlarını açarak  bizlerin gelen sorulara göre yönlendirmemizle sorabilirler. 

ETP Webinarlarımızda   görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz.Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt