×

Anılarım-Masanın Öbür Tarafı (Oğuz Güren) Kitabı YayındaAnılarım-Masanın Öbür Tarafı
Oğuz Güren 
Kitabı Yayında

 
Yürekli-dirençli-azimli-çalışkan bir dost Oğuz Güren, etik anlayışından hiç ödün vermeden gerektiğinde inisiyatif kullanmaktan kaçınmayan, mesleğine gösterdiği saygı ve tutku ile olayları yönetmekteki sabırlı tutumu, olaylar karşısında sakin ama kararlı davranışları ve öğrenme gayreti ile başarılı bir mühendis bir bürokrat.Çok iyi bir mühendis olmasının yanı sıra, iyi bir aile babası her şeyi konuşup paylaşabileceğiniz harika bir dost,52 yıldır arkadaşım. 

Bir otobiyografi olan bu kitapta 48 yıllık meslek hayatında yaptıklarını açık yüreklilikle ve cesaretle anlatıyor. Yaşadığı dönemi sadece mesleki açıdan değil yaşamla kesişemn yönleri ile de paylaşıyor. Genç okurları ve meslektaşları için bir yaşam dersi veriyor. Yaşamını , mücadele azmini okurken arka planda o yıllardaki tarihi gerçeklere bazen şaşkınlık, bazen de gülümseyerek tanıklık ediyoruz. 


Bizimle paylaştığın anılar için teşekkürler.

Tülay Kanıt
Elektrik MühendisiDeğerli meslektaşım, yazarlarımızdan  Elektrik  Mühendisi Oğuz Güren'i yeni yayınlanan "Anılarım-Masanın Öbür Tarafı "  kitabı için  içtenlikle tebrik ederiz. 

ETP Portalımızdaki Sn. Oğuz Güren'in yazıları için lütfen tıklayınız. Sabri Günaydın 
16 Mayıs 2024 Perşembe Günü saat 19.00'da şube konferans salonumuzda Elektrik Mühendisi Oğuz Güren tarafından kaleme alınan Masanın Öbür Tarafı isimli kitabın konuşulacağı söyleşi ve imza günü düzenlenecektir.

Tarih: 16 Mayıs 2024 Perşembe
Saat : 19.00
Yer: EMO Bursa Şubesi Konferans Salonu
Odunluk Mah. Akademi Cd. No:8 BAOB Yerleşkesi Nilüfer/ BURSA
Konuşmacılar : Elektrik Mühendisi Oğuz Güren
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt