×

ETP Tele Söyleşi Korona Sürecinde Dijitalleşme

 


ETP Tele Söyleşi 
Korona Sürecinde Dijitalleşme ETP Tele söyleşilerimize devam etmekteyiz. 

25 Nisan  Cumartesi  günü saat 11:00-12:30 arasında   "Korona Sürecinde Dijitalleşme ” konulu ETP  Tele Söyleşi toplantımız  gerçekleştirilecektir. 

ETP Tele söyleşi toplantımıza katılım için  iletisim@etp.com.tr    adresimize e-posta  göndermenizi rica ederiz.

ETP Tele Söyleşi toplantımız değerli konuşmacılarımız   Şamil Perk,  Levent Taşkın  tarafından gerçekleştirilecektir.


Şamil Perk 

 


1947  İstanbul (Kadıköy) doğumludur.
Ortaokul ve Lise Eğitimini 1960-1966 yılları arasında TED Ankara Kolejinde tamamlamıştır.
1970 Yılında ODTÜ’den Elektronik Mühendisi olarak mezun olmuştur. Aynı üniversiteden 1974 yılında Bilgisayar yazılım ve donanım üzerinde Yüksek Lisans (Master) derecesini almıştır.
1971-73: TRT Ankara TV verici İstasyon mühendisi
1973-78: TRT TV Vericiler 1. Bölge Müdürlüğünde Başmühendis olarak 18 TV Aktarıcı/Verici istasyon kurulum ve işletmesini gerçekleştirmiştir.
1978-88: Yıldız Elektronik İmalat Ltd. Şirketi kurucu ortağı ve Genel Müdürü
1983-91: Damak Gıda Dağıtım Ltd. Şirketi Kurucu ortağı ve Genel Müdürü
1989-91: Tekap Aydınlatma A.Ş. Ankara Bölge Müdürü
1992-93: Tekap Aydınlatma A.Ş. Anadolu Pazarlama Koordinatörü
1993-97: Tekap Aydınlatma  A.Ş Genel Müdürü
1997-2000: EAE Aydınlatma A.Ş Pazarlama Koordinatörü
2001-2009: EAE Aydınlatma A.Ş Genel Müdürü ve Y.K. Üyesi
2009-2012: EAE Aydınlatma A.Ş Y.K. Üyesi
2013-…….: EAE Aydınlatma A.Ş  Y.K. Başkan Yardımcısı


Levent Taşkın 

 


1965 yılında Karabük’te doğan Levent Taşkın Y.T.Ü. Makine Mühendisliği Fakültesi mezunu. 1988 yılında aynı üniversitede Endüstri Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı.

Levent Taşkın, 1986-1988 yılları otomativ, aluminyum gibi üretim tesislerindeki iş tecrübecisini, daha sonra 1989-1992 yılları arasında  HVAC sektöründe yönetici olarak önce servis müdürü ve sonrasında  pazarlama & satış müdürü görevlerinde bulunarak satış ve pazarlama alanlarında devam ettirdi.Daha sonra Vaillant Türkiye’nin kuruluş tarihi olan 1992 yılında, Satış ve Pazarlama Müdürü olarak başladığı görevini, nisan 2014 yılına kadar Vaillant Türkiye Genel Müdürü olarak sürdürdü.

Levent Taşkın, 2014 -2016 yılından itibaren enerji tasarruflu teknoloji üretiminde 83 yıldan fazla deneyime sahip Danimarka’nın en büyük özel şirketlerinden Danfoss’un Türkiye,Iran,Azerbaycan,Afganistan ve Pakistan bölgelerinden sorumlu Genel Müdür olarak görevini sürdürdü. 2016 yılından itibaren Danfoss Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkanı olarak Danfoss’un bölgesindeki 69 ülkesinden sorumlu başkanı olarak görevini Dubai’de sürdürmektedir. Danfoss’un Isıtma, Soğutma, Güç Çözümleri ve Sürücüler olarak 4 iş kolunun bölgesindeki faaliyetlerinin yanısıra, Group şirketlerinden DAF Enerji ve Sondex firmalarınında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Üst düzey yönetici olarak HVAC sektöründe Türkiye ve Orta Doğu'da üretim, B2B, B2C, OEM, proje satış, satış sonrası hizmetler alanlarında; endüstriyel ürünlerden bireysel kullanım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ekipler yönetmiştir. 

Profesyonel iş hayatına kendi şirketi ile yönetim danışmanı olarak devam etmektedir. Yurdışında ve yurt içerisinde danışmanlık yaptığı şirketlere; iş hacminin büyütülmesi; mevcut bir şirketin yapısını yeniden düzenlemek, şirketin verimliliği ile kârını arttırmak için yeni bir iş modeli oluşturmak; ekip oluşumu, ekiplerin yönetimi, çok kültürlü bir yapıda liderlik, kriz yönetimi, stratejik planlama ve şirket birleşmeleri konusunda tecrübelerini  paylaşmaktadır.

55 yaşındaki Taşkın, evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir. Hobileri arasında, fotoğraf çekmek,seyahat etmek, akvaryum ve kısa denemeler yazmak yer almaktadır.


ETP Tele söyleşi toplantımıza katılım için  iletisim@etp.com.tr    adresimize e-posta  göndermeniz sonrasında tarafınıza  katılım için gereken link ve şifreleri içeren bir e-posta gönderilecektir. 

Toplantıya katılım için tarafınıza gönderilen e-postadaki "Toplantıya Katıl " linkine tıklamanız ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. 


Tüm katılımcıların toplantıya katılmadan önce (mümkünse  e-posta ulaştığında)  linke tıklayarak , arzu edilirse yazılımı yükleyerek toplantı katılımını test etmelerini önemle rica ederiz. 

Yazılımı yüklediğinizde öncelikle kameranızı , varsa harici mikronunuzu, kulaklığınızı  bağlayarak üstte soldaki menüde soldan beşinci “ses” menüsüne tıklamanızı açılan penceredede “Hoparlör, Mikrofon ve Kamera “ menüsüne tıklayıp test yapmanızı da  önemle hatırlatırız. 

Problem olduğunda iletisim@etp.com.tr e-posta adresine cep telefonunuzu  göndererek destek alabilirsiniz. 

Gerekli durumlarda  ve toplantı sonunda  sizlere sesli, görüntülü katılım sağlayacağız. 

ETP Tele Söyleşimizde görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz. 

Sabri Günaydın 


 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt