×

Dizel Elektrojen Grubu Genel Teknik Şartnamesi ETP Webinar
 Dizel Elektrojen Grubu Genel Teknik Şartnamesi
ETP WebinarÇevre ve Şehircilik Bakanlığımız Yüksek Fen Kurulumuz ile  çok uzun zamandır   devam eden çalışmalarımız, toplantılarımız  ve   sektörel olarak  yapılan toplantılar, alınan görüşler   sonrasında; güncel standartlar ve  teknolojik gelişmeler doğrultusunda düzenlenmiş  " Dizel Elektrojen Grubu  Genel Teknik Şartnamesi " 23 Aralık 2020 tarihinde resmi gazetede (R.G. No: 31343)  yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız   Yüksek Fen Kurulu Başkanı Sn. Ertan Yetim’e , bu çalışmada  Bakanlığımızda önder olan   Sn. Murat Uzunbel’e ,  Bakanlığımızda bu çalışmaya emeği  geçenlere , “ETP  Dizel Elektrojen Grupları Çalışma Grubumuz üyelerine;  Ülkemiz ve sektörümüz için standartlar doğrultusundaki değerli yaklaşımları  ve görüşleri için  içtenlikle teşekkür ederiz.

Aşağıda linki bulunan bu şartname yapı sektörümüzde  ilgili güncel standartlar   doğrultusunda düzenlenmiş , can güvenliği ve  yangın güvenliği  açısından   çok önemli bir şartnamedir.


Şartname ile ilgili ETP webinarımız 17.03.2021 Çarşamba saat 11:00-12:30 arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mız Yüksek Fen Kurulundan Sn. Murat Uzunbel, ETP  Dizel Jeneratör Grupları Çalışma Grubumuz Lideri Sn. Avni Turcihan , ETP Çalışma Grubu Üyelerimiz. Sn. Samet Bekiroğlu, Sn. Erol Sayan, Sn.  Ali Deha Ayaz tarafından Sn. Sabri Günaydın moderatörlüğünde  gerçekleştirilecektir. ETP Webinar Programımız 

10:50-11:00   Davetlilerin Katılımı 
11:00-11:05   Hoşgeldiniz, Açılış Konuşması 
11:05 -11:20  Ç.Ş. Bakanlığı YFK  Sn.Murat Uzunbel  – Bakanlığımız  Çalışmaları 
11:20-12:15  Sn. Avni Turcihan, Sn. Samet Bekiroğlu,, Sn. Erol Sayan, Sn.  Ali Deha Ayaz
                    Dizel Elektrojen Grubu  Genel Teknik Şartnamesi 
12:15-12:30  Sorular- Cevaplar 
ETP  webinarımıza  katılımı  aşağıdaki “Katılımcı”  linkini tıklayarak "kamera bağlanmaksızın" gerçekleştirebilirsiniz. 

Toplantıya “Katılımcı”  olarak  katılmak için lütfen tıklayınız.

Webinarımıza katılımınız için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki   linki tıkladıktan sonra karşınıza  gelen  aşağıdaki görüntüde göreceğiniz sayfada sol taraftaki"Etkinlik Durumu" sağ tarafındaki  "Kaydol"  linkine tıklamanızı rica ederiz. Kaydol linkine tıkladıktan sonra "Ad,  Soyadı ve E-posta adresinizi"  girdikten sonra kayıt formundaki diğer bölümleri doldurmayabilirsiniz, sadece formun en alt bölümündeki, “Gelecekteki seminerler hakkında bilgi almak ister misiniz?  “Evet” ya da “Hayır” ’ı işaretlemeniz ve  “Gönder” e tıklamanız yeterlidir. 


Webinar katılımcılarının  online katılımcı linkine kayıt olduktan sonra kendilerine gelen katılım e-postasındaki "ETKİNLİĞE KATIL"   linkine tıkladıklarında açılan webex sayfasından "ŞİMDİ KATIL" linkine tıklayarak ETP online söyleşimize katılımlarını rica ederiz.

Tarafınıza gelen katılımcı E-posta ‘sında sol üst köşedeki “KABUL ET” ‘e tıklarsanız, tarafına gelen online söyleşi davetimiz Outlook takvimine entegre olacak ve tarafınıza gönderdiğimiz e-posta gelen kutusunda görünmeyecek ve ETP online söyleşimize katılımınızı  Outlook takvimi üzerinden gerçekleştireceksiniz. 


Ücretsiz Webex yazılımı  linki  için lütfen tıklayınız. 

Bu linkten de ücretsiz kayıt ve sonrasında Etkinlik Numarası ve Etkinlik Parolası ile de online bağlanabilirsiniz. 

Tüm katılımcıların  online söyleşi   başlamadan   üst soldaki menüde soldan beşinci ses menüsüne tıklamanızı ve açılan pencereden “Hoparlör, Mikrofon ve Kamera “ menüsüne tıklayıp  hoparlör, mikrofon ve kameralarını test etmelerini önemle rica ederiz.

ETP  webinarımız  sizlerin giriş yaparak bağlantılarınızı, mikrofon ve kameralarınızı test etmemiz için başlangıç saatinden 15 dakika önce açılacaktır. 

Tüm  katılımcılarımızın olası internet alt yapı problemleri nedeniyle online söyleşi  başlangıcından sonuna kadar mikrofonlarını  kapatmalarını önemle rica ediyoruz.
 
Online söyleşi sırasında ve sonunda sorularınızı  webex  yazılım ara yüzünde sağ alt taraftaki   “S-Y (Soru –Yanıt) “  üzerinden yazılı olarak gönderebilirsiniz. 

Online söyleşimiz  bittiğinde arzu eden arkadaşlarımız sorularını  mikrofonlarını açarak  bizlerin gelen sorulara göre yönlendirmemizle sorabilirler. 

ETP Webinarlarımızda   görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz.


 
Paylaş:
E-BÜLTEN KAYIT
Güncel makalelerimizden haberdar olmak için e-bültene kayıt olun!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
E-Bülten Kayıt